Левретка — завзятий борець з вухатими чудовиськами

Ці собаки часто бувають менші за самих зайців, але це зовсім не впливає на рівень їх власної самоповаги. Важливо те, що вони самі вважають себе великими, навіть величними, майже царственними собаками. Ви тільки подивіться на них і зауважте, скільки в них грації і витонченої краси! Це найменші хорти у світі, але їх цінність від цього тільки вища. Часто левретка буває такою маленькою, що претворюється на звичайну кімнатну собачку. Але навіть це не може змінити її внутрішньої сутності!

В душі кожна Італійська левретка залишається справжнім нестомним хортом. Уявіть собі яким треба бути сміливим…, щоб напасти на зайця, котрий в порівнянні з маленькою, тонконогою левреточкою постає звіром страшнішим за дракона.

Недаремно в нашій мові слово левретка має корінь «лев» — тобто, це маленький пес з душею лева. І нехай сміються невіри — ми ж з Вами знаємо, що більш мужньої породи у всьому світі ніж левретка немає! І бути не може! Бо в кого ще вистачить сміливості напасти на страшенне вухате чудовисько, щоб врятувати увесь цивілізований світ від його тиранії. Найстрашніше те, що воно безнадзорно і безкарно плигає полями і ніхто не знає його дійсних намірів. І це не нічого, що маленький хорт залюбки може прошмигнути під диваном, він щоночі у своїх снах летить над полями і лугами в погоні за величезними і майже непереможними зайцями.

Він наздоганяє і перемагає їх в нерівній боротьбі, рятуючи нашу планету від …. від страшних вухатих уродів, не даючи можливості їм розмножитись, щоб зайняти домінуюче положення і порушити здобутки нашої незалежності, демократії, високого рівня життя, свободи слова … та ще Бог зна чого…, що ми можемо залюбки втратити, якщо наші героїчні чотириногі друзі раптом позбудуться пилності і своїх мисливських якостей.

То ж пам»ятаймо в перший день квітня — цього чудового місяця весни про їх героїзм і виключну роль у нашому житті!

Автор — Микола Рудь — взято из просторов интернета

All rights are reserved. 2006-2022. SILVENTO